Od kilku miesięcy trwała cała saga związana z przenosinami gwiazdora Atletico Madryt do innego czołowego klubu. Chodzi oczywiście o Antoine’a Griezmanna, który sam wcześniej dawał sygnały, że w obecnym okienku transferowym będzie chciał opuścić madrycki klub. Na takie słowa na pewno miała wpływ decyzja FIFA o zakazie transferowym.

Kiedy jeszcze kilka dni temu niemal pewny wydawał się transfer Francuza do Anglii, gdzie najprawdopodobniej miał zagrać w Manchesterze United, to obecnie wszystkie tego typu informacje wydają się był zwykłą kaczką dziennikarską.

W momencie, kiedy FIFA potwierdziła nałożenie kary na klub, a kolejne odwołania nie przyniosły oczekiwanego skutku, sytuacja w gwiazdy Atletico diametralnie się zmieniła. Jest to jednak zawodnik, który dużo zawdzięcza temu klubowi i w obecnej sytuacji jego odejście mogłoby przynieść tragiczne skutki, ponieważ władze klubu nie mogłyby sprowadzić żadnego zawodnika na zastępstwo.

Griezmann ogłosił, że wraz ze swoim doradcą doszedł do wniosku, że w obecnej sytuacji, w jakiej znajduje się jego klub, nie może zdecydować się na transfer i najlepiej będzie, jeśli przynajmniej na przyszły sezon zostanie w drużynie z Madrytu. Jest to ciężki czas dla całego klubu i jego odejście mogłoby doprowadzić do utracenia statusu topowej drużyny w Europie.

Francuski piłkarz ma w swojej umowie zapisaną klauzulę wykupu w wysokości 100 mln euro.

Załaduj więcej od Redaktor
  • Dla kogo odzież militarna?

    Nie tylko dla wojskowych Przechadzając się po galeriach handlowych możemy napotkać się na …
  • Kto powinien używać aminokwasów?

    O tym, jak ważna jest suplementacja aminokwasów wie każdy kto w poważny sposób podchodzi d…
  • Wędkarstwo jesienią

    Powoli zbliża się wrzesień, okres urlopowy się kończy, a młodzi amatorzy wędek muszą wraca…
Załaduj więcej w Sport

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Remont mieszkania z ograniczonym budżetem

Chcesz odnowić swój dom, ale nie chcesz wydawać dużych pieniędzy? Jeśli nie masz pojęcia, …