Zdaje się, że w Bayernie Monachium szykuje się naprawdę kadrowa rewolucja. Jak donoszą niemieckie media, mistrz Niemiec gotowy jest sprzedać kilku piłkarzy. Wśród nich na pewno znajdują się: Douglas Costa, Sven Ulreich oraz Renato Sanches.

Najbardziej prawdopodobne jest odejście tego pierwszego, który nie jest zadowolony ze swojej pozycji w klubie oraz ilość rozegranych meczów w sezonie. Szacuje się, że jest on obecnie warty ok. 40 mln euro. Na brak zainteresowania zawodnik nie może narzekać. W walkę o jego pozyskanie włączyły się takie kluby jak: Juventus, Manchester City, PSG czy Manchester United.

Kolejnym niemal pewnym transferem jest Renato Sanches. Gwiazda poprzednich mistrzostw miała stanowić ważny element zespołu, jednakże w dużej mierze całe mecze spędzała na ławce rezerwowych. Portugalczyk wyceniany jest na 35 milionów euro. O jego pozyskanie stara się kilka włoskich oraz francuskich klubów. Nie jest powiedziane, że Renato nie będzie chciał jednak wrócić do Portugalii.

Na tym odejścia z klubów mogą się nie skończyć. Poza tym drużyna z Bawarii będzie musiała w znacznym stopniu uzupełnić skład. Przypomnijmy, ze wraz z końcem tego sezonu karierę zakończyło dwóch czołowych zawodników.

Załaduj więcej od Redaktor
  • Dla kogo odzież militarna?

    Nie tylko dla wojskowych Przechadzając się po galeriach handlowych możemy napotkać się na …
  • Kto powinien używać aminokwasów?

    O tym, jak ważna jest suplementacja aminokwasów wie każdy kto w poważny sposób podchodzi d…
  • Wędkarstwo jesienią

    Powoli zbliża się wrzesień, okres urlopowy się kończy, a młodzi amatorzy wędek muszą wraca…
Załaduj więcej w Sport

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Remont mieszkania z ograniczonym budżetem

Chcesz odnowić swój dom, ale nie chcesz wydawać dużych pieniędzy? Jeśli nie masz pojęcia, …