usuwanie zmarszczek

Czy jest możliwe wygładzenie zmarszczek w 20 minut? Jedynie tyle wystarczy, aby wykonać zabieg ostrzykiwania botoksem. Jest to najszybsza metoda wygładzania zmarszczek, które są dostępne w gabinetach medycyny estetycznej. Jak działa preparat? Podaje się go konkretnych miejscach, gdzie powoduje od zahamowanie impulsów nerwowych wysyłanych do mięśni odpowiedzialnych za tworzenie zmarszczek. W ten sposób, dzięki botoksowi uniemożliwiamy marszczenie się skóry. Pierwsze zmiany zauważamy już po 3 dniach, lecz efekt końcowy będzie wyraźny po ok. tygodniu od zabiegu.

Obecnie botoks kojarzy się jedynie z zabiegami przeciwzmarszczkowymi, lecz wcześniej był już używany do walki przeciw zaburzeniom skurczy mięśni. Botulina była wykorzystywana do leczenia schorzeń gałki ocznej, zwyrodnień stawów, a także likwidowaniu migreny. Warto wspomnieć, że dzięki temu specyfikowi możemy wyleczyć również nadpotliwość.

Z zabiegu mogą skorzystać osoby w wieku od 30 do 60 lat. Efekty jednak nie będą dla każdego takie same. Wiele zależy od kondycji skóry, głębokości zmarszczek i samego wieku. Ostrzykiwanie botoksem należy powtarzać co pół roku. Jeśli chodzi o pewne miejsca, w których można wykonać zabieg, polecamy Botoks Bydgoszcz

Zabieg powinien przeprowadzać certyfikowany lekarz. Tylko podanie oryginalnego preparatu przez odpowiednią osobę gwarantuje bezpieczne uzyskanie oczekiwanych efektów. Nieumiejętne wykonanie zabiegu może skutkować zapadaniem się kącików ust, mrowieniem oraz wieloma innymi niepożądanymi skutkami. Skorzystanie z najniższej oferty nie zawsze się opłaca. Odpowiednia ceny w certyfikowanym gabinecie może dać nam gwarancję, że zabieg został przeprowadzony przy użyciu wszelkich procedur.

Załaduj więcej od Redaktor
  • Kiedy warto wybrać się do psychoterapeuty?

    Mówi się, że w zdrowym ciele zdrowy duch, jednakże nasze zdrowie nie zależy jedynie od sta…
  • Jaki krem do cery naczynkowej?

    Nie każdy krem do twarzy przeznaczony do cery naczynkowej jest równie skuteczny. Jego dzia…
  • Światłoterapia

    Światłoterapia ma szerokie zastosowanie w medycynie sportowej. Wykorzystujemy ją przy uraz…
Załaduj więcej w Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź także

Rejs jachtem – dobry pomysł na wakacje

Nie wiesz jak spędzić wakacje? Nudzą cię już wyjazdy w góry, zwiedzanie kolejnych miast? W…