usuwanie zmarszczek

Czy jest możliwe wygładzenie zmarszczek w 20 minut? Jedynie tyle wystarczy, aby wykonać zabieg ostrzykiwania botoksem. Jest to najszybsza metoda wygładzania zmarszczek, które są dostępne w gabinetach medycyny estetycznej. Jak działa preparat? Podaje się go konkretnych miejscach, gdzie powoduje od zahamowanie impulsów nerwowych wysyłanych do mięśni odpowiedzialnych za tworzenie zmarszczek. W ten sposób, dzięki botoksowi uniemożliwiamy marszczenie się skóry. Pierwsze zmiany zauważamy już po 3 dniach, lecz efekt końcowy będzie wyraźny po ok. tygodniu od zabiegu.

Obecnie botoks kojarzy się jedynie z zabiegami przeciwzmarszczkowymi, lecz wcześniej był już używany do walki przeciw zaburzeniom skurczy mięśni. Botulina była wykorzystywana do leczenia schorzeń gałki ocznej, zwyrodnień stawów, a także likwidowaniu migreny. Warto wspomnieć, że dzięki temu specyfikowi możemy wyleczyć również nadpotliwość.

Z zabiegu mogą skorzystać osoby w wieku od 30 do 60 lat. Efekty jednak nie będą dla każdego takie same. Wiele zależy od kondycji skóry, głębokości zmarszczek i samego wieku. Ostrzykiwanie botoksem należy powtarzać co pół roku. Jeśli chodzi o pewne miejsca, w których można wykonać zabieg, polecamy Botoks Bydgoszcz

Zabieg powinien przeprowadzać certyfikowany lekarz. Tylko podanie oryginalnego preparatu przez odpowiednią osobę gwarantuje bezpieczne uzyskanie oczekiwanych efektów. Nieumiejętne wykonanie zabiegu może skutkować zapadaniem się kącików ust, mrowieniem oraz wieloma innymi niepożądanymi skutkami. Skorzystanie z najniższej oferty nie zawsze się opłaca. Odpowiednia ceny w certyfikowanym gabinecie może dać nam gwarancję, że zabieg został przeprowadzony przy użyciu wszelkich procedur.

 • Czy wiesz co to wykusz?

  Nowoczesne domy często wyróżniają się minimalistyczną i stosunkowo oszczędną w formie brył…
 • Naturalne odmładzanie – lifting hybrydowy

  Starzenie, to naturalny proces, którego widocznym efektem są m.in. zmarszczki. Wraz z lata…
 • Ekologiczne budownictwo

  O ekologii mówi się dzisiaj naprawdę wiele, z roku na rok wzrasta także świadomość społecz…
Załaduj więcej od Redaktor
 • Naturalne odmładzanie – lifting hybrydowy

  Starzenie, to naturalny proces, którego widocznym efektem są m.in. zmarszczki. Wraz z lata…
 • Alergia na jad owadów

  Alergia uznawana jest za chorobę cywilizacyjną XXI wieku. Nie ma przyjemnych chorób, jedna…
 • Czym jest thalasoterapia?

  Chętnie jeździmy nad morze, nawet nasz krajowy Bałtyk. Nie wszyscy jednak mają świadomość …
Załaduj więcej w Zdrowie

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Czy wiesz co to wykusz?

Nowoczesne domy często wyróżniają się minimalistyczną i stosunkowo oszczędną w formie brył…