Obecnie na rynku dostępne są takie linie telewizorów jak Super UHD 4K, więc UH950, UH770 oraz H850. Całkiem niedawno były to jeszcze jedyne modele, które są wyposażone w technologię Dolby Vision. Dodatkowo łącząc je z matrycami IPS oraz funkcjami poprawiające ostrość i kontrast, mamy wrażenie, że obraz jest niemal rzeczywisty o bardzo płynny.

W jaki sposób najlepiej jest sprawdzić zalety nowego telewizora? Oczywiście, że oglądając mecze piłkarskie. Jest tak dlatego, ponieważ w odróżnieniu od filmów, to montaż i efekty nie są tu specjalnie wcześniej zaplanowane. W trakcie meczu kamerzyści są zmuszani do nagłych ruchów kamery. Akcja nie zawsze może być pokazana w odpowiedni i optymalny sposób. Bardzie często zdarza się, że nagle traci się orientacje patrząc na szeroki ekran i należy się rozeznawać, w który miejscu znajduje się piłka, bo momentami może być niewidoczna. Ważnym elementem, lecz często problematycznym jest dźwięk. Podczas akcji komentator podnosi głos i stara się przekrzyczeć dobiegający z trybun hałas. Czasami słowa stają się niewyraźne i tylko najlepsze telewizory będą w stanie te wszystkie rzeczy zniwelować w taki sposób, aby oglądanie meczu było naprawdę przyjemne. Pytanie tylko czy te nowe modele nie są podatne na usterki? Czytaj: Naprawa RTV Bydgoszcz

Nowa linia telewizorów LG, to już oczywiście jakość 4K. Wysoka rozdzielczość sprawia, że piłkarze są idealnie widoczni, a my możemy poczuć się jak na trybunach. Obraz jest na tyle dokładny, że nigdy nie będziemy musieli zastanawiać się, gdzie jest piłka.

Sprzęt RTV rozwija się bardzo szybko. Czasem trudno nadążyć za nowymi technologiami, dzięki którym komfort przeżywania emocji sportowych w domowym zaciszu jest coraz wyższy.

 • Czy wiesz co to wykusz?

  Nowoczesne domy często wyróżniają się minimalistyczną i stosunkowo oszczędną w formie brył…
 • Naturalne odmładzanie – lifting hybrydowy

  Starzenie, to naturalny proces, którego widocznym efektem są m.in. zmarszczki. Wraz z lata…
 • Ekologiczne budownictwo

  O ekologii mówi się dzisiaj naprawdę wiele, z roku na rok wzrasta także świadomość społecz…
Załaduj więcej od Redaktor
 • Wybory konsumenckie

  Marketing to ciężki kawałek chleba. W przypadku marek lub produktów typowo polskich lub ty…
 • Kradzieże w internecie

  Weebly traci 43 miliony rekordów z danymi użytkowników Użytkownicy kreatora stron internet…
 • Co zyskamy dzięki drukowi wielkoformatowemu?

  Co rzeczywiście zyskamy decydując się na profesjonalnie wykonany druk wielkoformatowy? Ocz…
Załaduj więcej w Technologie

Dodaj komentarz

Sprawdź także

Czy wiesz co to wykusz?

Nowoczesne domy często wyróżniają się minimalistyczną i stosunkowo oszczędną w formie brył…