W sezonie jesień/zima, długie i ciepłe swetry to z pewnością jedna z ulubionych części naszej garderoby. Jak i z czym możemy go nosić, żeby stworzyć interesującą stylizację? Przeczytajcie nasze propozycje długi sweter stylizacje!

Dla kogo?

Odpowiedź na to pytanie z pewnością ucieszy wszystkie z Was. Jeżeli macie szerokie biodra, to kardigan idealnie pomoże je zasłonić. Modele oversize, grube i puszyste, są świetne dla szczupłych kobiet, które chcą sobie dodać parę kilo, i na odwrót – egzemplarze z cieńszych materiałów, odejmą Wam kilka kilogramów. Długie swetry przeważnie nie mają kołnierzy i klap, dzięki temu nie powiększają optycznie góry. Jest to szczególnie cenne dla osób z szerokimi ramionami.

Z czym nosić?

Skupmy się na prostych kardiganach. Warto mieć przynajmniej jeden w swojej szafie. Klasyczny kardigan pasuje do wszystkiego, mamy więc pole do popisu. Zwolenniczki stylu boho będą zauroczone kolorowymi wariantami, z fantazyjnymi frędzlami. Możemy do niego wybrać prosty zestaw: ulubiony T-shirt, jeansy i sportowe buty – idealny kolaż miejskiego stylu. Swetry w jednym kolorze można wykorzystać w eleganckiej stylizacji do pracy. Połączony z białą koszulą, materiałowymi spodniami i butami na małym obcasie, znakomicie wpisze się w biurowy dress code.

Możliwości jakie dają nam długie swetry jest naprawdę mnóstwo. Dużo zależy od Waszej fantazji i wyobraźni. Mieszajcie różne style – zwariowane stylizacje dodają charakteru!

  • Czym jest odpowiedzialność społeczna biznesu?

    Wiele ostatnio mówi się o misji i wartości przedsiębiorstw, lecz nie tylko w kategoriach s…
  • Refinansowanie domu

    Jeśli chcesz refinansować kredyt hipoteczny, będziesz musiał współpracować z rzeczoznawcą …
  • Czy wiesz co to wykusz?

    Nowoczesne domy często wyróżniają się minimalistyczną i stosunkowo oszczędną w formie brył…
Załaduj więcej od Redaktor
Załaduj więcej w Różne
Komentowanie wyłączone

Sprawdź także

Czym jest odpowiedzialność społeczna biznesu?

Wiele ostatnio mówi się o misji i wartości przedsiębiorstw, lecz nie tylko w kategoriach s…