Czy wiesz, że jest coś takiego jak kolor roku? Pantone Color Institute, konsultanci ds. Koloru, którzy współpracują z najlepszymi markami w celu opracowania strategii projektowania, co roku wybiera kolor, który odzwierciedla aktualne trendy. Ostatnimi czasy wybrali “Living Coral”, ciepły, energetyczny ton, który jest idealny na wiosnę i wczesne lato.

Sprawdź: Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

Teraz zaczynamy widzieć ten ton w produktach konsumenckich. Warto to odnotować, jeśli przygotowujesz swój dom do sprzedaży. Dlaczego to ma znaczenie? Gdy Twój dom jest na rynku, świeży wygląd może wywrzeć duże wrażenie na potencjalnych nabywcach.

Nie mówimy, że powinieneś pomalować swój dom na ten koralowy róż. Właściwie, proszę, nie rób tego, ale łatwo jest dodać go jako akcentujący kolor do neutralnych lub nawet w przeciwieństwie do niebieskiego i zielonego. Nie musi też dużo kosztować. Możesz znaleźć go w elementach wystawowych, aby zastąpić wszelkie przedmioty osobiste i zdjęcia, które usuniesz do pokazów. Ten kolor wyjątkowo dobrze nadaje się na wiosnę i nie ma lepszego sposobu na pozostawienie dobrego pierwszego wrażenia niż użycie go do zwiększenia atrakcyjności nieruchomości. Wejście zawsze jest centralnym punktem Twojego domu, gdy kupujący przychodzi go oglądać, więc powinien wyglądać świeżo, czysto i przytulnie.

Załaduj więcej od Redaktor
Załaduj więcej w Mieszkanie
Komentowanie wyłączone

Sprawdź także

Zapalenie wątroby – działaj teraz

Czy znasz zapalenie wątroby? Mam nadzieję, że nie, biorąc pod uwagę, że 80 procent wszystk…