Starzenie, to naturalny proces, którego widocznym efektem są m.in. zmarszczki. Wraz z latami nasza cera traci blask, gładkość oraz nawilżenie. Nie oznacza to jednak, że tak musi pozostać. Współczesna medycyna estetyczna oferuje pełen wachlarz możliwości, pozwalających przywrócić młody wygląd i poprawić jakość skóry. Ważne jest jednak, aby tego typu zabiegi były przeprowadzane w specjalistycznych gabinetach i przez specjalistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę. Najlepiej jest wybrać lekarza, który posiada tytuł naukowy z dermatologii, jak np. Dermatolog Bydgoszcz.

Zabiegiem o kompleksowym działaniu, który ma przywrócić promienny wygląd twarzy jest lifting hybrydowy. Idealnie sprawdza się on dla osób, które żyją cały czas w biegu, stresie i brak im czasu na to, aby poddać się serii regularnych zabiegów. Pierwsze efekty liftingu można dostrzec już po pierwszej wizycie. Za sukces zabiegu odpowiedzialne są specjalne preparaty stworzone na bazie kwasu hialuronowego, który wykorzystywany jest do skutecznej walki ze zmarszczkami. Warto dodać, że ich specjalna formuła gwarantuje efekt naturalnego odmłodzenia, bez sztuczności oraz przerysowania. O ile pierwsze zmiany można zauważyć zaraz po zabiegu, to efekt końcowy można podziwiać po ok. 6 tygodniach. Zabieg nie jest zbyt skomplikowany, ponieważ polega na zaaplikowaniu pod skórę preparatów w konkretne partie twarzy.

Lifting hybrydowy przeznaczony jest dla osób osiadających wiotką, odwodnioną i przesuszoną cerę. Idealnie sprawdzi się u osób, u których za sprawą upływu lat, skóra straciła swą jędrność i elastyczność. Sprawdzi się również u osób, które posiadają skłonność do powstawania zmarszczek. Ważne jednak jest, aby zabieg był wykonywany przez wykwalifikowanego lekarza.

Załaduj więcej od Redaktor
  • Alergia na jad owadów

    Alergia uznawana jest za chorobę cywilizacyjną XXI wieku. Nie ma przyjemnych chorób, jedna…
  • Czym jest thalasoterapia?

    Chętnie jeździmy nad morze, nawet nasz krajowy Bałtyk. Nie wszyscy jednak mają świadomość …
  • Metodyka alergologa i dermatologa

    W organizmie ludzkim i w jego otoczeniu istnieje pole elektromagnetyczne. EKG, EEG –…
Załaduj więcej w Zdrowie
Komentowanie wyłączone

Sprawdź także

Remont mieszkania z ograniczonym budżetem

Chcesz odnowić swój dom, ale nie chcesz wydawać dużych pieniędzy? Jeśli nie masz pojęcia, …