Starzenie, to naturalny proces, którego widocznym efektem są m.in. zmarszczki. Wraz z latami nasza cera traci blask, gładkość oraz nawilżenie. Nie oznacza to jednak, że tak musi pozostać. Współczesna medycyna estetyczna oferuje pełen wachlarz możliwości, pozwalających przywrócić młody wygląd i poprawić jakość skóry. Ważne jest jednak, aby tego typu zabiegi były przeprowadzane w specjalistycznych gabinetach i przez specjalistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę. Najlepiej jest wybrać lekarza, który posiada tytuł naukowy z dermatologii, jak np. Dermatolog Bydgoszcz.

Zabiegiem o kompleksowym działaniu, który ma przywrócić promienny wygląd twarzy jest lifting hybrydowy. Idealnie sprawdza się on dla osób, które żyją cały czas w biegu, stresie i brak im czasu na to, aby poddać się serii regularnych zabiegów. Pierwsze efekty liftingu można dostrzec już po pierwszej wizycie. Za sukces zabiegu odpowiedzialne są specjalne preparaty stworzone na bazie kwasu hialuronowego, który wykorzystywany jest do skutecznej walki ze zmarszczkami. Warto dodać, że ich specjalna formuła gwarantuje efekt naturalnego odmłodzenia, bez sztuczności oraz przerysowania. O ile pierwsze zmiany można zauważyć zaraz po zabiegu, to efekt końcowy można podziwiać po ok. 6 tygodniach. Zabieg nie jest zbyt skomplikowany, ponieważ polega na zaaplikowaniu pod skórę preparatów w konkretne partie twarzy.

Lifting hybrydowy przeznaczony jest dla osób osiadających wiotką, odwodnioną i przesuszoną cerę. Idealnie sprawdzi się u osób, u których za sprawą upływu lat, skóra straciła swą jędrność i elastyczność. Sprawdzi się również u osób, które posiadają skłonność do powstawania zmarszczek. Ważne jednak jest, aby zabieg był wykonywany przez wykwalifikowanego lekarza.

Załaduj więcej od Redaktor
Załaduj więcej w Zdrowie
Komentowanie wyłączone

Sprawdź także

Kiedy zachodzi konieczność pojawienia się u lekarza medycyny pracy

Kiedy zachodzi co za tym idzie konieczność, pojawienia się u lekarza medycyny pracy? Takic…