Wyposażenie magazynu

Nie da się ukryć, że w każdym magazynie poza regałami znajdziemy także wózki magazynowe. Jednocześnie musimy zaznaczyć, że dobór odpowiedniego wózka jest sprawą ogromnej wagi. Od tego czy wybierzemy dobrze wózek zależy sam komfort pracy oraz także efektywność. Wózek musi być obowiązkowo dopasowany do rodzaju przewożonego przez nas towaru jak i także do regałów, które już posiadamy. Bardzo ważny jest także metraż, na którym dany wózek będzie pracował.

Chociażby ze strony https://e-hak24.pl/magazyn/wozki dowiadujemy się jakie wyróżniamy wózki magazynowe. Na pewno są to wózki gospodarcze, elektryczne, paletowe, taczkowe, piętrowe czy też platformowe.

Wózki platformowe

Do wózków bardzo popularnych należą wózki magazynowe platformowe. Sprawdzają się one wszędzie tam, gdzie są przewożone niewielkie ładunki. Niezmiernie ważne jest także szybkie tempo przemieszczania. Wózki te również posiadają składane uchwyty oraz także są wykonane z materiałów o wysokiej jakości. Możemy przy ich pomocy przewozić nawet bardzo ciężkie jak i także asymetryczne produkty. Składane platformowe wózki przydają się szczególnie przy dostawczych samochodach, gdzie po zakończeniu załadunku można złożyć je oraz także bez problemu przewozić razem z towarem, ponieważ one nie zajmują zbyt dużo miejsca.

Wózki piętrowe

Niezmiernie popularne są także wózki piętrowe. Są one wyposażone w kilka blatów, których wysokość oraz ilość można dowolnie regulować. Mogą one być dwu, trzy czy też czteropiętrowe. Wózek nadaje się idealnie do przewożenia już posortowanych artykułów. Niektóre z modeli posiadają blaty uchylne, które znacznie ułatwiają składowanie.

Załaduj więcej od Dariusz
Załaduj więcej w Technologie
Komentowanie wyłączone

Sprawdź także

Dla kogo odzież militarna?

Nie tylko dla wojskowych Przechadzając się po galeriach handlowych możemy napotkać się na …